ROZVRH

FAQ

Ako prebieha hodina pole dance?

Hodina trvá 60 minút rozdelených do 4 celkov: warm-up, hlavná časť ( tréning nových prvkov, opakovanie) posilňovanie, strečing. Obsah hodín sa môže meniť podľa usúdenia inštruktorky, prípadne podľa Vášho priania.

Bude pre mňa pole dance veľmi náročný ak nie som športová zdatná?

Kurz pre začiatočníkov – Level 1 je koncipovaný tak aby ho zvládol úplne každý v akejkoľvek kondícií. Začíname individuálne od úplných základov. Hanblivosť prejde každého po 2-3 hodinách poledance.

Je možné prísť na hodinu bez prihlásenia?

Bohužiaľ nie, na každú hodinu sa treba vopred prihlásiť vzhľadom na to, že bez rezervácie vám nevieme zaručiť voľné miesto.

Čo si potrebujem so sebou priniesť?

Na hodinu si v prvom rade doneste dobrú náladu, úsmev a odhodlanie. Taktiež si zoberte uterák a vodu. Cvičiace pomôcky sú k dispozícií v štúdiu.

(Pole dance) Na úvodnej hodine je možnosť využiť tekuté magnézium zdarma. Následne bude možnosť zakúpiť si tekuté magnézium aj v štúdiu.

Čo mám mať oblečené?

Od športového oblečenia na fitness až po klasické tričko/tielko a legíny – nemáme žiadne obmedzenia. Na tanečne hodiny tenisky na trénovanie, nie vychádzkovú obuv alebo obuv
v ktorej ste prišli.

(Pole dance) Na hodiny je potrebné si zobrať športovú podpsenku / krátke tielko a krátke šortky pre lepší a potrebný kontakt pokožky s tyčou pri jednotlivých cvikom. Trénujeme na boso avšak na warm už si môžete priniesť ponožky/podkolienky a aj tričko/legíny pre lepšie zahriatie tela.

V deň tréningu nepoužívajte telové krémy a iné telové prípravky. Z bezpečnostných dôvodov je nutné si pred hodinou zložiť prstene, hodinky, náušnice a všetky šperky!