ROZVRH

FAQ

Ako dlho prebieha lekcia?

Hodina trvá 60 minút rozdelených do 4 celkov: rozcvička, hlavná časť ( tréning nových prvkov, opakovanie) posilňovanie, strečing. Obsah hodín sa môže meniť podľa usúdenia inštruktorky, prípadne podľa Vášho priania.

Je možné prísť na hodinu bez prihlásenia?

Bohužiaľ nie, na každú hodinu sa treba vopred prihlásiť vzhľadom na to, že bez rezervácie vám nevieme zaručiť voľné miesto.

Čo si potrebujem so sebou priniesť?

Na hodinu si v prvom rade doneste dobrú náladu, úsmev a odhodlanie. Taktiež si zoberte uterák a vodu. Cvičiace pomôcky sú k dispozícií v štúdiu.

(Pole dance) Na úvodnej hodine je možnosť využiť tekuté magnézium zdarma. Následne bude možnosť zakúpiť si tekuté magnézium aj v štúdiu.

Čo mám mať oblečené?

Od športového oblečenia na fitness až po klasické tričko/tielko a legíny – nemáme žiadne obmedzenia. Na tanečne hodiny tenisky na trénovanie, nie vychádzkovú obuv alebo obuv
v ktorej ste prišli.

(Parkour) deti nosia tepláky/kraťase a krátke tričko, športovú obuv prípadne trénujú bosí.

(Pole dance) Na hodiny je potrebné si zobrať športovú podprsenku / krátke tielko a krátke šortky pre lepší a potrebný kontakt pokožky s tyčou pri jednotlivých cvikom. Trénujeme na boso avšak na warm už si môžete priniesť ponožky/podkolienky a aj tričko/legíny pre lepšie zahriatie tela.

V deň tréningu nepoužívajte telové krémy a iné telové prípravky. Z bezpečnostných dôvodov je nutné si pred hodinou zložiť prstene, hodinky, náušnice a všetky šperky!

Bude pre mňa pole dance veľmi náročný ak nie som športovo zdatná?

Kurz pre začiatočníkov – Level 1 je koncipovaný tak aby ho zvládol úplne každý v akejkoľvek kondícií. Začíname individuálne od úplných základov. Hanblivosť prejde každého po 2-3 hodinách poledance.

Pre koho je Parkour lekcia vhodná?

Parkour lekcie sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Pre deti aj dospelých. Lekcie pre začiatočníkov sú od úplných základov, základy gymnastiky a ľahkých koordinačných a silových prvkov.

Môžem ako rodič zostať pri dieťati - Pohybová školka

Áno môžete zostať pri svojom dieťati, dokonca sním môžte aj cvičiť ak máte záujem. Iba to pomôže naším lektorom ale aj Vášmu vzťahu s dieťaťom.

Môžem ako rodič zostať pri dieťati - Drobci/Kids

Ideálne pre kvalitný chod lekcie bude ak nám budete dôverovať a Vy si vychutnáte kávičku na recepcií, alebo si vybavíte potrebné veci. Vaše dieťa je v dobrých rukách.