ROZVRH

O nás

Plejs for movement je tanečno - pohybové štúdio v centre Trenčína.  Ako jediné štúdio v Trenčíne zastrešuje rôznorodé pohybové aktivity a  tanečné štýly. V našich priestoroch nájdete pole dance, aerial hoop, parkour, rôzne tanečné štýly ale aj zaujímavé pohybové kurzy a lekcie. Každý deň sa môžete tešiť na pestrú ponuku rôznych kurzov a lekcii so skúsenými inštruktormi.

Plejs for movement je štúdio s priateľskou atmosférou a precíznom prístupom. Naším klientom vychádzame maximálne v ústrety. Organizujeme pravidelne víkendové workshopy kde sa snažíme priniesť možnosť vyskúšať si nové veci, pohyby, techniky, štýly mnohokrát také, ktoré v Trenčíne nikde nenájdete.

Plejs for movement je taktiež multifunkčný. Nájdete u nás 3 sály. V prvej sále sa nachádza 9 statických/spinových tyčí vo výške 4m. Taktiež táto sála funguje aj na vzdušnú akrobaciu kde vám okrem tyčí ponúkame 10 kruhov na lekcie Aerial Hoop. Druhá sála je vybavená gymnastickým zariadením a prekážkami pre parkourových nadšencov. V tretej sále vás čakájú tanečné a pohybové aktivity. Jednotlivé priestory sú klimatizované pre čo najväčši konfort pre vás. Taktiež je to priestor kde spoznáte nové priateľstvá, výzvy, nádherné štýly tanca, športu. To všetko ti umožňuje priestor priamo pre teba Plejs for you/ Plejs for movement.