ROZVRH

O nás

Plejs for movement

Plejs for movement je tanečno - pohybové štúdio v centre Trenčína.  Ako jediné štúdio v Trenčíne zastrešuje rôznorodé pohybové aktivity a  tanečné štýly. V našich priestoroch nájdete pole dance, aerial hoop, parkour, rôzne tanečné štýly ale aj zaujímavé pohybové kurzy a lekcie. Každý deň sa môžete tešiť na pestrú ponuku rôznych kurzov a lekcii so skúsenými inštruktormi.

Plejs for movement je štúdio s priateľskou atmosférou a precíznom prístupom. Naším klientom vychádzame maximálne v ústrety. Organizujeme pravidelne víkendové workshopy kde sa snažíme priniesť možnosť vyskúšať si nové veci, pohyby, techniky, štýly mnohokrát také, ktoré v Trenčíne nikde nenájdete.

Plejs for movement je taktiež multifunkčný. Nájdete u nás 3 sály. V prvej miestnosti sa nachádza Pole Dance sála a sála vzdušnej akrobacie. Nájdete tu 9 statických/spinových tyčí vo výške 4m. Taktiež táto sála funguje aj na vzdušnú akrobaciu kde vám okrem tyčí ponúkame 10 kruhov na lekcie Aerial Hoop. Druhá miestnosť slúži na Parkour tréning a základy gymnastiky. Je vybavená gymnastickým zariadením a Parkour prekážkami pre parkourových nadšencov. Taktiež umožňuje tréning akrobacie a rôznych náročných trikov. V tretej miestnosti vás čaká tanečná sála a pohybové sála. Jednotlivé priestory sú klimatizované pre čo najväčši komfort pre vás. Taktiež je to priestor kde spoznáte nové priateľstvá, výzvy, nádherné štýly tanca, športu. To všetko ti umožňuje priestor priamo pre teba Plejs for you/ Plejs for movement.