ROZVRH

POLE DANCE Level 2 - EXPERT

KURZY Level 2 - EXPERT nadväzuje na predchádzajúci kurz.

Podmienkov vyšších levelov je postupne absolvovať kurzy od začiatočníkov a teda od Level 1. Kurzy na seba nadväzujú. Vo vyšších leveloch sa stretnete aj s prvkami z nižších levelov následne sa učíme ťažšie variace + kombinujeme ich do prechodov, dropov....

INFORMACIE O KURZE V INFO: 

KURZY Level 2 - EXPERT nadväzuje na predchádzajúci kurz.

Podmienkov vyšších levelov je postupne absolvovať kurzy od začiatočníkov a teda od Level 1. Kurzy na seba nadväzujú. Vo vyšších leveloch sa stretnete aj s prvkami z nižších levelov následne sa učíme ťažšie variace + kombinujeme ich do prechodov, dropov. Na pokročilých kurzoch sa učíme prepájať jednotlivé prvky a vytvárame náročnejšie kombinácie na tyči v spinovom aj v statickom mode. Spájame jednotlivé prvky a kombinácie do krátkych choreografii, ktoré sa učime ku koncu kurzu. Vo vyšších levelov spájame pracujeme aj na estetickej stránke pole dance a floorworku. Triky sú náročnejšie na flexibilitu, silu ale aj koordináciu :) 

V prípade absolvovania základov pole dance v inom štúdiu je možné sa pridať aj do vyššieho levelu po konzultácii a po výbere správneho levelu pre vás.

∙ ČASY JEDNOTLIVÝCH KURZOV NÁJDETE V SEKCII ROZVRH 

∙ CENA KURZU 90€

∙ KAPACITA 9 ľudí — 1 tyč pre 1 žienku pre čo najvyšší komfort 

∙ Možnosť NÁHRADY 2x vymeškaných hodín počas priebehu kurzu
 

∙ KÓD LEKCIE/KURZU: 1911

Obrázok: 
Kategória: 
Cena: 
90€
Dĺžka kurzu: 
KURZ TRVÁ 10 TÝŽDŇOV
Kurz / Lekcia: 
KURZ